SIKÇA SORULAN SORULAR

Elidor Beauty House: Piksel Ayna deneyim evine göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz! Beauty House Akaretler Sıraevler No.39 adresinde 12 Haziran’a kadar açık olacak. Hafta içi 10:30-19:30, hafta sonu 10:30-20:30 saatleri arasında dilediğin zaman ziyaret edebilirsin.

Etkinlik alanındaki Elidor x Garage Studio’da Ahmet Çoban uzman ekibi tarafından sunulan uygulamalar 10 dakika olarak gerçekleşmektedir.

Elidor x Garage Studio ekibi tercih ettiğiniz Elidor ürünleri ile saç stili uygulaması servisi sunuyor. (Kesim, fön, saç bakımı gibi servisler yer almamaktadır.)

Elidor Beauty House: Piksel Ayna deneyim etkinliğindeki 11 farklı odayı ücretsiz olarak deneyimlemenin yanı sıra dilersen alandaki Elidor x Garage Studio’da Ahmet Çoban uzmanlarına harika bir saç dokunuşu yaptırabilirsin. Elidor x Garage Studio sonrası fotoğraf stüdyo alanında çekilen fotoğrafın dijital eserlerden birinin parçası oluyor ve seni sıra dışı bir kurgu ile sarıyor.

Elidor Beauty House: Piksel Ayna deneyim etkinliğinde sen de bu dijital deneyimin bir parçası haline gelebilirsin. Saç dokunuşun tamamlandıktan sonra fotoğraf stüdyosunda sana uygun modu seçerek çektireceğin fotoğraflar evin Canım Kendim odasında sana özel bir deneyim haline gelerek sergileniyor.