ELİDOR X TOG ADIM ADIM KENDİ YOLUMUZDA EĞİTİM SERİSİ

Araştırmalara göre Türkiye’de her 10 genç kadından 6’sı, hayalleriyle arasında engeller olduğunu söylüyor. Elidor olarak başlattığımız #KendiYolumuzda projesi kapsamında hikayeleri ile ilham veren yedi farklı kadının hayat hikayelerini ve deneyimlerini merkeze alan yepyeni bir eğitim serisini hayata geçirdik.

Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) ve Uluslararası Kadın Araştırmaları Merkezi (ICRW) ile hazırladığımız Adım Adım Kendi Yolumuzda Kişisel Gelişim Programı ile 2 milyondan fazla genç kadına ücretsiz rehberlik video içerikleri sunduk. Farklı videolardan oluşan ve tamamen ücretsiz olan bu programla genç kadınları hayalleri üzerine düşünmeye çağırırken kendilerini tanımaları, güçlü yönlerini keşfetmeleri, hayallerini gerçekleştirmelerini kolaylaştıracak unsurları fark etmeleri ve hedeflerini belirlemelerine katkı sağlamayı hedefledik. Cansu Canan, Zeynep Bastık, Meriç Aral, Gülse Birsel, Ece Çiftçi, Emine Yiğci ve Göze İşcan gibi gerçek hayattan rol modellerle “kız kardeşlik” hareketimizi büyüterek ilham kaynaklarımızı çoğalttık.

Uluslararası Kadın Araştırmaları Derneği ve Toplum Gönüllüleri Vakfı'nın katkıları ile özel olarak hazırlanan Adım Adım Kendi Yolumuzda online eğitim içeriklerine Elidor Youtube kanalından ya da buraya tıklayarak ulaşabilirsin.

KENDİ YOLLARINDA UMUTLU ADIMLAR ATMALARI İÇİN KIZ KARDEŞLERİMİZE SİZ DE GÜÇ VEREBİLİRSİNİZ!